Aktualności 24 lutego 2021

Wisła Płock ma dedykowany filtr na Instagramie!

Instagram jest niezwykle ważnym narzędziem dla klubów piłkarskich. To medium społecznościowe może służyć nie tylko jako pośrednik do dostarczania kibicom zdjęć lub materiałów wideo, ale również jako typowe źródło informacji. Uniwersalność Instagrama sprawia, iż kluby piłkarskie muszą skupiać się na budowaniu swojej społeczności wobec tego medium. Na rozwój swojego profilu stawia Wisła Płock, która stworzyła własny filtr na Instagramie.

Instagram Wisły Płock

Obecnie (tj. 24 luty 2021), Wisła Płock ma na Instagramie ponad 18 tys. obserwujących. Sympatycy ekipy “Nafciarzy” mogą zobaczyć na profilu łącznie 2481 postów. Są to nie tylko zdjęcia, ale również materiały wideo, prezentujące m.in. bramki Wisły Płock.

Dedykowany filtr

W środę Wisła Płock pochwaliła się dedykowanym filtrem na Instagramie, który może wypróbować każdy sympatyk zespołu. Aby to zrobić, trzeba kierować się instrukcją, którą opublikował klub na swojej oficjalnej stronie:

INSTRUKCJA OBSŁUGI FILTRU:

1. Wejdź na instagramowy profil naszego klubu wislaplocksa i postępuj według powyższych wskazówek.

2. Dotnij, żeby wybrać płeć.

3. Skiń głową, żeby “założyć” szalik.

4. Otwórz usta, żeby “wystrzelić” konfetti i usłyszeć w tle głośne “Wisła!”

5. Po wszystkim koniecznie pochwal się efektami w mediach społecznościowych, oznaczając nasze instagramowe konto @wislaplocksa.

W momencie, gdy wejdziemy na profil Wisły Płock i spróbujemy skorzystać z filtra, przywita nas jeden z zawodników zespołu – Giorgi Merebashvili, który prezentuje, w jaki sposób działa dedykowany filtr klubu.