Aktualności 21 lutego 2021

Warta Poznań nawiązała współpracę z SoftWater

Warta Poznań nawiązała współpracę z kolejnym sponsorem. Nowym partnerem klubu PKO BP Ekstraklasy będzie spółka SoftWater, zajmująca się m.in. dystrybucją domowych systemów uzdatniania wody.

Warta Poznań rozwija się nie tylko pod względem sportowym

Warta Poznań w ubiegłym roku po 26 latach wróciła do najwyższej ligi piłkarskiej. Trzeba jednak przyznać, że po awansie do najwyższej ligi Warciarze radzą sobie przyzwoicie. Zespół po ostatniej kolejce zajmował 11. miejsce w lidze, znajdując się wyżej niż aspirujący do najwyższych lokat Lech.

O Warcie Poznań w ostatnim czasie jest głośno nie tylko z powodów sportowych, ale także nowych umów sponsorskich. Niedawno klub poinformował o rozszerzeniu współpracy z Eneą. Przedsiębiorstwo energetyczne zostało sponsorem strategicznym klubowej akademii.

Współpraca z SoftWater

Poznańska firma SoftWater jest autoryzowanym dystrybutorem marki ECOWATER, która jest jednym z największych producentów domowych systemów uzdatniania wody na świecie. Wcześniej przedsiębiorstwo już współpracowało z klubu – było sponsorem niedawnego meczu z Cracovią. Teraz firma stała się posiadaczem Pakietu Srebrnego w Klubie Biznesu Warty.

Wiemy, że Warta Poznań to nie tylko drużyna piłkarska w Ekstraklasie. Zespół ma przydomek „Zieloni” i podkreśla swoje zaangażowanie w sprawy ekologii. Uznaliśmy wspólnie, że razem możemy osiągnąć więcej w tej kwestii. Stąd decyzja o zwiększeniu naszego zaangażowania we wsparcie Klubu stwierdził w rozmowie dla klubowych mediów Warty Bartosz Kaczmarek, prezes SoftWater.

Fot. Klaudia Berda/Warta Poznań