Aktualności 15 lutego 2021

Kamil Grosicki został ambasadorem reklamowym firmy Dobroplast!

W ostatnim czasie Kamil Grosicki bardzo często pojawia się w mediach. Wszystko za sprawą zamieszania w kontekście możliwego transferu reprezentanta Polski. Jak się okazuje, 32-latek intensywnie działa także w temacie nowych kontraktów reklamowych. Grosicki został bowiem ambasadorem firmy Dobroplast, która zajmuje się produkcją okien, drzwi oraz rolet.

Wcześniejsze współprace

Kamil Grosicki ma na swoim koncie kilka głośnych współprac, a także projekt własnego produktu. Reprezentant Polski był twarzą m.in. firmy Manta, która wykorzystywała wizerunek zawodnika podczas reklam swoich telewizorów. Największą uwagę przykuł jednak napój energetyczny Kamila Grosickiego, który pojawił się na rynku kilka lat temu. Nosi nazwę “TurboGrosik”.

Ambasador firmy Dobroplast

W kontekście współprac i wszelkich działań marketingowych, Kamil Grosicki rozpoczął 2021 rok z dużym impetem. 32-latek zaczął współpracę w firmą Dafi, zajmującą się produkcją dzbanków i butelek filtrujących, a także filtrów systemowych. W poniedziałek serwis wirtualnemedia.pl poinformował, iż Kamil Grosicki został także ambasadorem reklamowym firmy Dobrpolast, zajmującej się produkcją okien, drzwi oraz rolet.

Na łamach wspominanego portalu pojawiła się wypowiedź prezesa Dobroplastu, Grzegorza Kowalskiego – W naszej firmie od samego początku jesteśmy blisko sportu i aktywnie wspieramy sportowe pasje naszych pracowników. Wybór Kamila na ambasadora marki nie wynika jednak wyłącznie z naszego zamiłowania do piłki nożnej. Na co dzień pracujemy w zupełnie różnych branżach, ale łączy nas wiele wspólnych wartości, takich jak determinacja i wytrwałe dążenie do celu. Podobnie jak Kamil wciąż doskonalimy swoje umiejętności i tak jak on swoimi golami uszczęśliwia kibiców, tak my staramy się maksymalnie zadowolić naszych klientów, oferując im najwyższej jakości produkty. „Grosik” to wspaniały sportowiec i świetny człowiek, a przed nami kilka lat znakomitej współpracy.

O współpracy wypowiedział się także sam Kamil Grosicki – Dobroplast zaprezentował się jako firma godna zaufania, czego dowodzi zresztą jej ugruntowana i silna pozycja na rynku. Cieszę się również, że znów będę miał pretekst, by częściej gościć w podlaskich stronach.

fot. twitter.com/GrosickiKamil