Aktualności 11 lutego 2021

Pogoń Szczecin świętuje Tłusty Czwartek. Jak piłkarze ominęli reżim sanitarny?

Pogoń Szczecin z okazji Tłustego Czwartku poszła w miasto. Oczywiście zachowując wszystkie normy sanitarne w związku z pandemią koronawirusa.

Potencjał marketingowy Tłustego Czwartku

Tłusty Czwartek to dzień, w którym nie tylko cukiernie i kawiarnie mają dużo pracy. Również inne przedsiębiorstwa chcą wykorzystać potencjał marketingowy tego święta i organizują wiele akcji promocyjnych. Czasami wykazują aktywność na tym polu w mediach społecznościowych, ale niektóre w ten sposób chcą dotrzeć do licznego grona odbiorców. W końcu nic nie łączy ludzi w Tłusty Czwartek jak wspólne jedzenie pączków.

Tłusty Czwartek z Dumą Pomorza

Do takiego wniosku doszła również Pogoń Szczecin, organizując akcję “#TłustyCzwartek z Dumą Pomorza”. Dział marketingu oraz biuro prasowe wyszły z inicjatywą w stronę mieszkańców stolicy województwa zachodniopomorskiego. Pracownicy klubu postanowili wyruszyć w miasto, rozdając pączki napotkanym osobom.

Pogoń Szczecin

Piłkarze Pogoni Szczecin nie mogli fizycznie wziąć udziału w akcji ze względu na sanitarne wytyczne w związku z pandemią koronawirusa. Mimo to uczestniczyli jednak w akcji. Pracownicy działu marketingu oraz biura prasowego “Portowców” mieli bowiem przy sobie tablety, za pośrednictwem których połączyli się online z zawodnikami.

Bardzo się cieszymy, że kibice chcieli licznie zjeść pączki od nas i bawić się razem z nami – stwierdził piłkarz Pogoni, Hubert Matynia.

Nie możemy się doczekać, żeby się spotkać na stadionie ze wszystkimi – dodał inny z zawodników, Alexander Gorgon.