Aktualności 10 lutego 2021

Nowy sponsor Korony Kielce!

autor: Adam Pera
Grająca w I lidze polskiej Korona Kielce pozyskała nowego sponsora, a będzie nim Firma Budowlana ANNA-BUD. Obie strony podpisały umowę, na mocy której spółka będzie sponsorem premium drużyny przez najbliższy rok.

Współpraca Korony Kielce z Firmą Budowlaną ANNA-BUD

Firma Budowlana ANNA-BUD działa na rynku od 1999 roku głównie jako Generalny Wykonawca. Ogromny bagaż doświadczeń, jak i wysoka jakość usług sprawiają, że firma może uczestniczyć w projektach o zróżnicowanej skali.

Jeśli chodzi o współpracę z Koroną Kielce, to logo nowego sponsora będzie widoczne na rękawach koszulek drużyny.

Komentarze obu stron po podpisaniu umowy

Nawiązanie współpracy pomiędzy Koroną Kielce a ANNA-BUD skomentowały oczywiście obie strony. Artur Bławat, Prezes Zarządu Firmy Budowalnej ANNA-BUD powiedział:

– ANNA-BUD to Firma Budowlana ze 100% polskim kapitałem. Na przestrzeni ostatnich 21 lat naszej działalności kilkukrotnie angażowaliśmy się w pomoc oraz wsparcie dla lokalnych przedsiębiorców i drużyn sportowych. Dzisiaj rozpoczynamy nowy rozdział, podjęliśmy decyzję o podpisaniu umowy o współpracy z Klubem Sportowym Korona Kielce. Klubem z prawie 50-letnią tradycją, ugruntowaną pozycją, który gromadzi wokół siebie szeroką rzeszę kibiców i partnerów biznesowych. Jest nam niezmiernie miło, że możemy przyczynić się do dalszego rozwoju Klubu, promocji jego marki w regionie i kraju. Mamy nadzieję, że wsparcie okazane Klubowi przyniesie mu wymierne korzyści oraz wzmocni jego pozycję na piłkarskiej arenie.

Łukasz Jabłoński, Prezes Korona SA. dodał:

– Nawiązanie współpracy ze sponsorem premium to kolejny, ważny krok na drodze nowego otwarcia Korony Kielce. Cieszę się, że stopniowo odzyskujemy zaufanie na wielu płaszczyznach naszego funkcjonowania. Dziękujemy Firmie Budowlanej ANNA-BUD za wsparcie klubu i dołączenie do naszej drużyny.