Aktualności 9 lutego 2021

Polonia Bytom oryginalnie ogłasza przedłużony kontrakt

Kiedyś wystarczyło podać imię, nazwisko i kibic był zadowolony. Teraz kluby coraz bardziej prześcigają się w wymyślaniu nowych form przedstawiania transferów czy przedłużonych kontraktów. Na fajny pomysł wpadła właśnie Polonia Bytom. Śląski klub ogłosił nową umowę jednego z zawodników za pomocą rebusu oraz zagadki matematycznej.

Polonia Bytom krok po kroku budowała napięcie. Wczoraj na Twitterze Tomasz Stefankiewicz, dyrektor sportowy klubu, ogłosił, że priorytetem klubu na zimowe okienko transferowe było zabezpieczenie fundamentów drużyny. Dzisiaj rano na klubowym profilu zaś pojawiła się poniższa grafika.

Zaktywizowani kibice błyskawicznie rozwiązali rebus i zagadkę matematyczną, zaś media klubowe po czterech godzinach wszystko uzupełniły już oficjalną informacją. Jeden z czołowych piłkarzy Polonii, Filip Żagiel, przedłużył kontrakt do 2022 roku.

Jednocześnie bytomski klub na swojej oficjalnej stronie internetowej informuje o rozwoju klubowych mediów społecznościowych. W dzisiejszych czasach to normalność, ale pamiętajmy, że mowa o – obecnie – III-ligowym klubie. Po rundzie jesiennej Polonia zajmuje drugie miejsce w gr. III wspomnianej ligi, za inną legendą polskiej piłki – Ruchem Chorzów.