Aktualności 9 lutego 2021

Trzy lata działalności radia Weszło FM

Przez wiele lat z powodzeniem prosperował portal internetowy Weszło założony przez Krzysztofa Stanowskiego. W 2018 roku podjęto decyzję o rozszerzeniu działalności, otwierając radio Weszło FM. Dziś (tj. 9.02.2021) rozgłośnia świętuje swoje trzecie urodziny.

Ramówka

Przez trzy lata działalności Weszło FM, radio stworzyło kilka audycji, które cieszą się sporym zainteresowaniem. Do tego grona można zaliczyć m.in. program Weszłopolscy. Są także wieczorne Hyde Parki. Zamysłem wystartowania radia były oczywiście relacje głosowe z najciekawszych spotkań piłkarskich, które naturalnie pojawiają się na antenie.

Trzy lata działalności

We wtorek 9 lutego Weszło FM obchodzi trzecie urodziny. Z tej okazji przez cały dzień na antenie trwa specjalna ramówka, która zaczęła się od godziny 7:00, a zakończy o 1:00. W tym czasie pojawiły się i pojawią takie programy, jak: Urodzinowy Poranek, Urodzinowe Q&A, relacja z meczu Warta-Cracovia oraz Urodziny Hyde Park.

Spore wyzwanie

Oczywiście sam fakt, iż Weszło przez wiele lat funkcjonowało w przestrzeni internetowej z pewnością pomogło wystartowaniu tego projektu. Trzeba jednak pamiętać, że prowadzenie radia internetowego jest mimo wszystko ogromnym wyzwaniem, co potwierdza m.in. projekt “Zapinamy pasy”, który szybko przestał istnieć.