Aktualności 6 lutego 2021

Legia Warszawa zaprezentowała trzeci strój

Legia Warszawa, zgodnie z zapowiedziami zaprezentowała swój trzeci komplet meczowy. Po raz pierwszy drużyna w nim zagra w sobotnim meczu ligowym z Rakowem Częstochowa.

Tajemniczy wpis Legii

W miniony czwartek biuro prasowe Legii poinformowało, że na sobotę klub przygotował niespodziankę. Na twitterowym profilu opublikowano przyciemnione zdjęcie piłkarza, co część kibiców zinterpretowała jako transfer “Wojskowych”.

Nowy komplet meczowy

Część internautów jednak postanowiła nieco rozjaśnić zdjęcie i wówczas można było na nim dostrzec Bartosza Kapustkę w do tamtej pory jeszcze nieznanym stroju Legii. Jak się okazało – niespodzianką była właśnie prezentacja nowych kompletów meczowych zespołu.

legia tt1

Nowe koszulki Legionistów są już dostępne w klubowym sklepie. Wydano je w dwóch wersjach – 1000 sztuk edycji limitowanej oraz 100 sztuk dla kolekcjonerów. Projekt powstał przy współpracy Legii ze sponsorem technicznym klubu, firmą Adidas.

Produkt wykonano z poliestru i wyposażono w technologię AEROREADY, która skutecznie odprowadza wilgoć, zapewnia lepszą wentylację oraz powoduje, że koszulki zachowują lekkość nawet w najtrudniejszych warunkach pogodowych – można przeczytać w oficjalnej informacji klubu.

Legia Warszawa po raz pierwszy w nowych strojach rozegra mecz z tę sobotę. Rywalem mistrzów Polski będzie aktualnie trzeci zespół ekstraklasy, Raków Częstochowa.