Aktualności 5 lutego 2021

Raków Częstochowa przedłużył dwie współprace

Na początku lutego Raków Częstochowa poinformował o przedłużeniu współprac z dwiema firmami. Mowa o Modeo, a także Mercedes-Benz Grupa Wróbel.

Dalsza współpraca

Trzeciego lutego za pośrednictwem swoich mediów Raków Częstochowa poinformował o przedłużeniu umowy z firmą Mercedes-Benz Grupa Wróbel. Działa ona od 1989 roku i posiada kilka punktów w całej Polsce, natomiast jeden z nich ma siedzibę w miejscowości Poczesna pod Częstochową. Z kolei dzień później zespół z PKO BP Ekstraklasy zakomunikował, iż dalej będzie funkcjonować współpraca z Modeo. To z kolei firma związana z branżą odzieżowo-tekstylną, a także produkcją gadżetów i odzieży reklamowej. Również funkcjonuje od 1989 roku.

Walka o najwyższe cele

W trakcie obecnego sezonu Raków Częstochowa dość niespodziewanie walczy o najwyższe cele. Zespół zajmuje bowiem trzecie miejsce w tabeli ze stratą trzech punktów do lidera. W ostatnim meczu piłkarze Marka Papszuna dość przegrali 0:1 z Pogonią Szczecin. Mecz odbył się na stadionie w Bełchatowie, gdzie Raków rozgrywa swoje domowe spotkania.