Aktualności 2 lutego 2021

TOTALbet sponsorem gali Punchdown 3?

autor: Adam Pera
Jak udało się dowiedzieć redakcji SportMarketing.pl TOTALbet zostanie sponsorem gali Punchdown 3. Wydarzenie to znajduje coraz większe grono sympatyków w Polsce, a dotychczas sponsorował je inny legalny bukmacher czyli Betclic. Wiadomość nie jest jeszcze oficjalnie potwierdzona.

Przełożenie gali

Trzecia odsłona gali Punchdown miała pierwotnie odbyć się w listopadzie 2020 roku, jednak ze względu na sytuację związaną z pandemią koronawirusa, została przełożona na rok 2021. W oficjalnym oświadczeniu organizatorów gali mogliśmy przeczytać:

– Witajcie, z przykrością musimy Was poinformować o przełożeniu naszej listopadowej gali. Niestety przy dzisiejszej sytuacji epidemiologicznej nie jesteśmy w stanie zorganizować Punchdown w formie jaką byśmy chcieli. Codziennie napotykamy problemy, które ciężko jest nam przeskoczyć. Z tego powodu postanowiliśmy, że nie będziemy ryzykować i poczekamy aż sytuacja się uspokoi. Tak po ludzku, nie stać nas na błąd, który spowodowałby koniec Punchdown a tego nie chcemy. Przepraszamy zawodników, widzów i wszystkich związanych z eventem. Jest nam niezmiernie przykro ale na pewno zobaczymy się jeszcze, za ok. 3 miesiące. Wszyscy uczestnicy zostali już poinformowani o sytuacji a osoby, które dokonały zakupu PPV dostały zwrot środków. Do zobaczenia!

Przed kilkoma dniami poznaliśmy nową datę gali Punchdown 3. Tym razem najlepsi zawodnicy zmierzą się ze sobą 20-go marca 2021 roku. Wydarzenie odbędzie się w Poznaniu.

Zmiany w karcie walk oraz nowy sponsor tytularny

Data, to nie jedyna kwestia, która uległa zmianie. W marcowej gali zobaczymy bowiem innych zawodników, a także nowego sponsora.

Do zmiany doszło głównie w walce wieczoru, w której tym razem zawalczą ze sobą Piotr „Bonus BGC” Witczak i Norbert „Warszawski Dresik” Janecki. Pierwotnie Witczak miał się zmierzyć z innym znanym youtuberem Danielem „Magicalem” Zwierzyńskim. Organizatorzy nie podali powodu takiej zmiany.

Z naszych informacji wynika, że zmiany objęły także sponsora tytularnego gali, a zostanie nim TOTALbet. W związku z tym, w najbliższym czasie możemy spodziewać się pojawienia oferty na galę Punchdown 3 właśnie u tego bukmachera.

Czym jest Punchdown?

Na galach Punchdown zobaczyć możemy pojedynki zawodników, którzy uderzają się w twarz z otwartej dłoni. Maksymalna liczba ciosów, którą może przyjąć jeden uczestnik wynosi trzy. O zakończeniu pojedynku decyduje werdykt sędziowski, bądź też nokaut.

W Polsce dużą popularnością cieszą się właśnie tego typu eventy. Mamy tego doskonałe przykłady w odnoszących coraz większe sukcesy galach FAME MMA czy też GROMDA. Rosnąca popularność tego typu gal sprawia, że coraz więcej osób będzie także obstawiać poszczególne walki. Dla TOTALbet jest to zatem doskonała okazja do trafienia w nową grupę klientów.