Aktualności 29 stycznia 2021

Zagłębie Lubin rozpoczęło obchody 75-lecia klubu

Zagłębie Lubin rozpoczęło obchody 75-lecia. Z tej okazji klub zaprezentował nowe koszulki i jubileuszowe logo oraz wystartował z akcją w mediach społecznościowych.

Nowe koszulki i logo na 75-lecie

Zagłębie Lubin oficjalnie powstało w 1946 roku, czyli w tym roku obchodzi 75. rocznicę powstania. Z tej okazji dolnośląski klub podjął pierwsze aktywności w związku z jubileuszem. Pierwszym punktem są nowe koszulki, w których zespół będzie występować podczas rundy wiosennej. W nowych strojach drużyna zagra już w piątkowym meczu z Wisłą Płock.

Ten rok jest dla nas wyjątkowy, ponieważ w 2021 obchodzimy 75-lecie naszego Klubu. Jeszcze nie tak dawno obchodziliśmy okrągłą rocznicę, a już dziś rozpoczynamy kolejny kamień milowy w historii Zagłębia Lubin. Już na początku stycznia w zainicjowaliśmy kampanię #75latZL, efektem czego pojawiło się nowe, jubileuszowe logo – powiedział w oficjalnym komunikacie klubu dyrektor PR i Marketingu Marek Wachnik.

Akcja z udziałem kibiców

Ponadto, Zagłębie rozpoczęło również akcję w mediach społecznościowych. Na oficjalnej stronie klubu będą się pojawiać wspomnienia sympatyków klubu.

Wystartowaliśmy w mediach społecznościowych i na naszej stronie z akcją “Ja, pamiętam”, w której to przedstawiamy wspomnienia sympatyków Miedziowych – dodał Marek Wachnik.

Fot. Zagłębie Lubin