Aktualności 19 stycznia 2021

Joanna Jędrzejczyk nową ambasadorką marki Puma!

autor: Adam Pera

Była mistrzyni świata UFC w wadze słomkowej Joanna Jędrzejczyk została najnowszym ambasadorem marki odzieżowej Puma. Współpracę Polki z niemieckim potentatem ogłoszono za pomocą spotu internetowego, w którym wystąpiły także inne znane twarze związane z polskim sportem.

Kogo możemy jeszcze zobaczyć w spocie?

W spocie zobaczyć możemy m.in. dziennikarza i komentatora sportowego Mateusza Borka, ambasadorkę marki Puma Karolinę Gilon, kierowcę rajdowego Jakuba Przygońskiego, tenisistkę Urszulę Radwańską, dziennikarkę Odetę Moro oraz żużlowca Macieja Janowskiego. Wszystkie te osoby przedstawiają osiągnięcia Jędrzejczyk i w swoich wypowiedziach odnoszą się do hasła kampanii, które brzmi “Jesteś kotem”.

Zawodniczka mieszanych sztuk walki przyznała, że jest to dla niej kompletnie nowy rozdział w życiu i zapowiedź licznych wyzwań oraz przygód, których efekty będziemy mogli zobaczyć już niebawem.

Przygotowanie kampanii

Kampanię przygotowała agencja high&. Za reżyserię oraz fotografie odpowiadał Paweł Fabjański, zdjęcia do materiałów video przygotował Mateusz Dziekoński, natomiast za komunikację oraz dział PR odpowiada agencja teal.

Puma będzie kolejną marką, z którą współpracować będzie Joanna Jędrzejczyk. Wcześniej mogliśmy ją zobaczyć chociażby w reklamie antyperspirantu Medispirant czy też jako twarz marki Sonko.

Spot zobaczyć możemy m.in. na oficjalnym profilu Pumy na Facebooku, na Instagramie czy też You Tube.