Z kraju 6 kwietnia 2020

Rusza aplikacja mobilna KSW

Polska Federacja KSW aktywizuje swoje działania online, aby każdy fan mógł być jeszcze bliżej walk na najwyższym poziomie, także w warunkach domowych.


6 kwietnia na platformy mobilne iOS i Android trafiła oficjalna aplikacja mobilna organizacji, stworzona we współpracy z firmą LookSoft.

W aplikacji znajdziemy aktualności i relacje dotyczące gal KSW, materiały wideo, informacje i wyniki walk, a także archiwum poprzednich gal i dostęp do KSW TV. Za pomocą aplikacji użytkownicy będą mogli zakupić bilet na galę, wykupić dostęp do walk w systemie Pay-Per-View, zobaczyć archiwalne gale KSW lub zaopatrzyć się produkty w KSW Shop.

– Już od dłuższego czasu myśleliśmy o stworzeniu aplikacji mobilnej KSW, w której sympatycy MMA będą mieć dostęp do bieżących informacji o federacji KSW, w dogodnym dla siebie miejscu i czasie. Aplikacja KSW to nasz kolejny nowy produkt i jednocześnie ukłon w stronę fanów MMA. Jako KSW zawsze staramy się iść z duchem czasu i reagować na potrzeby rynku, a w Polsce bez dwóch zdań jesteśmy niekwestionowanym liderem w dziedzinie innowacyjności – komentuje Martin Lewandowski, prezes zarządu i współwłaściciel Federacji KSW.