Z kraju 25 marca 2020

ZAKSA zaprezentowała nową stronę

Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, aktualny mistrz Polski w siatkówce mężczyzn, zaprezentowała nową odsłonę swojej strony internetowej.


Powstała ona we współpracy z partnerem technologicznym klubu – agencją interaktywną z Gdyni, 314.pl. Strony kooperują ze sobą od początku sezonu 2019/20. Logo firmy znajduje się na strojach siatkarzy, ale i na boisku HWS "Azoty" podczas meczów PlusLigi i Pucharu Polski oraz w materiałach video ZAKSAtv.

"Nowa odsłona www.zaksa.pl utrzymana jest w stylistyce barw naszego klubu (niebiesko-biało-czerwonej). Na stronie głównej dostępne są podstawowe informacje, jak tabela PlusLigi, aktualności (newsy prezentujemy w odmienionej nowoczesnej formie) czy rozbudowany kalendarz, który zawiera informacje o meczach domowych, wyjazdowych oraz urodzinach zawodników. Kalendarz w nowej wersji umożliwia również interaktywne poruszanie się między wydarzeniami.

Nie jest to koniec zmian, jakie przygotowaliśmy: rozwinięta została sekcja informacji o klubie, a w niej m.in bogata 25-letnia historia ZAKSY, największe sukcesy naszego klubu oraz składy, w jakich kędzierzynianie walczyli w poszczególnych sezonach. Dodana została zakładka "ZAKSAfamily" oraz nowa prezentacja możliwości współpracy biznesowej. Kolejną nowością jest prezentacja zawodników i sztabu – na każdej podstronie kibica przywita jej bohater w formie animacji video. W tej sekcji fani będą mogli dowiedzieć się nieco więcej o naszych siatkarzach, obok informacji o sukcesach klubowych i reprezentacyjnych pojawiła się nowa kategoria ‘Poznaj mnie lepiej’, która będzie sukcesywnie uzupełniana.

W ręce kibiców ZAKSY oddajemy przyjazny interfejs, nowa strona internetowa mistrza Polski jest jednym z wielu kanałów komunikacji naszego klubu, dlatego też z poziomu strony umożliwiamy łatwy dostęp do ostatnich wpisów kanałów społecznościowych Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle i ZAKSAtv." – czytamy w informacji prasowej klubu.