Z kraju 5 marca 2020

Polska Liga Siatkówki i zdrowe odżywianie

Polska Liga Siatkówki i firma Herbalife Nutrition Polska Sp. z o.o. podpisały umowę o współpracy.


Herbalife zostało sponsorem Polskiej Ligi Siatkówki. To kolejna firma, z którą PLS rozpoczyna współpracę w tym sezonie. Pierwsze efekty współpracy będą już widoczne w trakcie najbliższych turniejów finałowych Pucharu Polski kobiet i mężczyzn.

– Przede wszystkim witamy w naszej rodzinie nowego partnera – mówi Paweł Zagumny, prezes zarządu Polskiej Ligi Siatkówki S.A. – Bardzo się cieszę, że naszym sponsorem została tak dynamicznie rozwijająca się firma i rozpoznawalna marka na całym świecie. Liczę, że nasza współpraca przyniesie obu stronom dużo korzyści – dodaje.

– Firma Herbalife Nutrition od początku swojego istnienia, czyli od 1980 roku, koncentruje się na promowaniu zdrowego stylu życia – uzupełnia Konrad Szałkiewicz, dyrektor generalny Herbalife Polska Sp. z o.o. – Dotyczy to odpowiedniego, zbilansowanego sposobu odżywania w połączeniu z aktywnością fizyczną. Poprzez współpracę z Polską Ligą Siatkówki chcemy po raz kolejny podkreślić rolę odżywiania w zdrowym, aktywnym podejściu do życia i utrzymaniu formy. Siatkówka to jeden z ulubionych sportów polskich kibiców – mamy nadzieję, że popularyzowanie tej dyscypliny sprawi, że sport, obok zdrowej diety, stanie się udziałem jeszcze większej części polskiego społeczeństwa – kończy.