Z kraju 4 marca 2020

PGE VIVE z nowym partnerem

PGE VIVE Kielce, klub występujący w PGNiG Superlidze, ma nowego partnera. Do programu #JoinBertus dołączyła firma brokerska Howden Donoria


Firma stała się oficjalnym "Champion Partnerem" drużyny. Oznacza to silne powiązanie z zespołem oraz duży wymiar wsparcia finansowego dla mistrzów Polski.

– Z PGE VIVE Kielce mamy wiele wspólnego. Chcemy współpracować z najlepszymi, a ta drużyna taka po prostu jest. Podobnie jak my konsekwentnie budowała swoją pozycję w Polsce i za granicą. Z sezonu na sezon, korzystając z najlepszych talentów. PGE VIVE Kielce jest pionierem w Polsce w budowaniu profesjonalnego zespołu, będącego w stanie walczyć o najwyższe europejskie trofea. W budowaniu marki mamy podobną strategię. Decyzja o wparciu zespołu była więc dla nas naturalna – mówi Hubert Kowalewski, wiceprezes Howden Donoria, brokera ubezpieczeniowego.

Umowa partnerska obowiązywać będzie przez dwa lata. Logotyp firmy Howden Donoria trafił na spodenki zawodników oraz eksponowany będzie w materiałach wideo przygotowywanych przez telewizję klubową PGE VIVE Kielce.

– Bardzo cieszy mnie fakt, że firma Howden Donoria wyraziła zainteresowanie projektem JoinBertus i dołącza do naszej społeczności. To dla mnie ważne, by byli z nami Partnerzy, którzy przez lata ciężko pracowali na swoją pozycję na rynku, którzy wiedzą, ile trzeba poświęcić i z jakim zaangażowaniem oddać się projektowi, by wnieść go na najwyższy poziom. Jednocześnie chciałbym wyrazić uznanie dla prowadzonej przez firmę Howden Donoria strategii działań społecznych i cieszę się, że Drużyna PGE VIVE Kielce stała się jej częścią. Serdecznie witam nowego Champion Partnera w Rodzinie VIVE i mam nadzieję, że pozostanie w niej jak najdłużej – mówi Bertus Servaas, prezes KS VIVE Handball Kielce S.A.