Z kraju 2 marca 2020

Polska piłka ręczna na YouTube

Wszystkie mecze PGNiG Superligi transmitowane przez TVP Sport można śledzić również w serwisie YouTube na kanale TVP Sport.


W trakcie trwającego sezonu na kanale TVP Sport zobaczyć można było jak na razie sześć meczów PGNiG Superligi. Pokazane zostały m.in. inaugurujące rozgrywki spotkanie Orlen Wisły Płock z Azotami Puławy oraz drugą odsłonę "świętej wojny", czyli starcie PGE VIVE Kielce z Wisłą.

Do końca sezonu 2019/20 na YouTube dostępne bedą wszystkie pozostałe mecze transmitowane przez TVP Sport, w tym spotkania startującej już pod koniec marca Rundy Finałowej rozgrywek. Spotkania równocześnie zobaczyć będzie można również w TVP Sport, na TVPSPORT.PL oraz w aplikacji TVP Sport.

Co istotne, transmisje meczów PGNiG Superligi na YouTube nie będą ograniczone blokadą geograficzną, w związku z czym mecze śledzić będą mogli również fani poza granicami Polski.

W najbliższych dniach pokazane zostaną starcia Grupy Azoty Tarnów z Torus Wybrzeżem Gdańsk (w piątek 6 marca) oraz Energi MKS Kalisz z Zagłębiem Lubin (w niedzielę 8 marca).