Z kraju 28 lutego 2020

Widzew nadal z Cosiunsem

Widzew Łódź na starcie rundy wiosennej 2. ligi piłkarskiej przedłużył umowę o współpracy z jeszcze jednym z partnerów.


Tym razem mowa o sieci szkół Cosinus, która kooperuje z łodzianami od sierpnia 2017 roku. Od 2018 roku logo przedsiębiorstwa jest eksponowane na stadionie podczas meczów domowych klubu, a także na oficjalnej stronie.

– Jako prezes tak dużej i prężnie rozwijającej się sieci szkół bardzo się cieszę, że mogę wspierać różne fantastyczne drużyny. W ramach kontynuacji trwającej już od 2017 roku współpracy, naszą obecność wciąż będzie można dostrzec na telebimach, bandach, a także w social mediach Widzewa. Nie rezygnujemy również z promocji „Bon dla Widzewa”. Cieszy się ona dużą popularnością wśród naszych słuchaczy, którzy są również kibicami klubu. Takich bonów wydaliśmy już ponad sto, co świadczy o tym, że współpraca z Widzewem przynosi wymierne korzyści obu stronom – wyjaśnił Jarosław Łukowicz, prezes Cosinusa.

– Dla kibiców przygotowaliśmy również dodatkowe promocje, które będzie można znaleźć na oficjalnej stronie klubu na Facebooku. Razem z Widzewem chcę odnosić sukcesy i pokonywać trudności. W każdej takiej współpracy ważna jest konsekwencja, stąd decyzja o kontynuacji. Jestem łodzianinem, co przekłada się na duże zaangażowanie w tutejsze działania – zakończył.