Z kraju 20 lutego 2020

Strejlau ambasadorem firmy ubezpieczeniowej

Andrzej Strejlau, w przeszłości m.in. selekcjoner piłkarskiej reprezentacji Polski czy trener Legii Warszawa, został ambasadorem reklamowym marki ubezpieczeniowej.

80-latek związał się z TUZ Ubezpieczenia. W ramach kooperacji komentator i publicysta piłkarski związany obecne z TVP Sport jest ubezpieczony w tej firmie.

Dodatkowo będzie reklamował polisy oferowane przez firmę. W tym jednak zakresie szczegółów działań jeszcze nie ujawniono.

– To było trochę jak olśnienie. Zanim do niego doszło długo zastanawialiśmy się i szukaliśmy odpowiedniej osoby, która pasowałaby zarówno do branży ubezpieczeniowej, jak i konkretnie do naszej firmy – opowiada Piotr Zadrożny, prezes firmy.

– Chcieliśmy się związać z osobą uczciwą, o nienagannej reputacji, symbolem prawości, ale zarazem z osobą bardzo doświadczoną, czyli raczej starszą. Być może wiele innych osób cieszy się większą popularnością, być może są bardziej rozpoznawalne, ale to właśnie pan Andrzej Strejlau jest postrzegany jako symbol uczciwości. Oczywiście o wielu osobach można powiedzieć, że są uczciwe, że mają nieposzlakowaną reputację, tyle że niewiele jest osób, które pozostały uczciwe mimo kilkudziesięciu lat pracy w branży niezwykle narażonej na korupcję. Pan Andrzej Strejlau jest właśnie taką osobą. Można powiedzieć, że połączyła nas właśnie uczciwość – zakończył.