Z kraju 1 lutego 2020

Plus ponownie korzysta z Polskiej Siatkówki

Plus ponownie wprowadza dla swoich klientów promocję, dzięki której będą mogli taniej kupić bilety na mecze siatkarskich reprezentacji Polski.


Tym razem są to mecze Ligi Narodów w piłce siatkowej mężczyzn, a Polska jest organizatorem dwóch turniejów: w maju w Krakowie, gdzie oprócz Polaków zagrają Serbowie, Włosi i Słoweńcy oraz w czerwcu w Łodzi, gdzie rywalami naszej kadry będą Bułgaria, Chiny i Brazylia.

Otwarta sprzedaż biletów na oba turniej rozpocznie się 6 lutego, ale w dniach 3-4 lutego uruchomiona zostanie specjalna przedsprzedaż dla klientów Plusa. Promocja „Zniżki na mecze siatkówki” to możliwość zakupu tańszych o 15% biletów na wydarzenia siatkarskie organizowane przez Polski Związek Piłki Siatkowej.

Pierwszym wydarzeniem objętym promocją jest Turniej Ligi Narodów w piłce siatkowej mężczyzn, który w dniach 22-24 maja odbędzie się w Krakowie. Drugi Turniej Ligi Narodów w piłce siatkowej mężczyzn odbędzie się w dniach 5-7 czerwca w Łodzi.

W promocji Plusa na zniżki na bilety mogą wziąć udział wszyscy klienci indywidualni korzystający z wszystkich usług głosowych operatora (abonament, mix, prepaid), przy czym dla użytkowników ofert na kartę warunkiem jest doładowanie swojego konta za minimum 25 zł (jednorazowo lub jako suma zasileń w ciągu 90 dni). Klienci, którzy spełnią warunki będą mogli ze zniżką w wysokości 15% nabyć do 8 biletów na dowolny mecz rozgrywany w Krakowie oraz do 8 biletów na dowolny mecz rozgrywany w Łodzi.