Z kraju 15 września 2019

Nowy projekt Cracovii

MKS Cracovia występująca w PKO Bank Polski Ekstraklasie chce zwiększyć frekwencję na swoich meczach domowych.


Klub przygotował dla kibiców propozycję „Oficjalne Fankluby Cracovii”. Ich członkowie zyskają nowe możliwości i korzyści. Mają one pozwolić na budowę silnych relacji pomiędzy klubem i fanami.

Cracovia informuje o następujących korzyściach: kreowanie wizerunku i obecności Cracovii w danej społeczności, m.in. po przez współorganizowanie wydarzeń z udziałem zawodników i trenerów, profesjonalne wsparcie merytoryczne oraz finansowe przedsięwzięć organizowanych przez fankluby, przynależność do społeczności członków fanklubu oraz możliwość stałego kontaktu i wewnętrznej współpracy, udział w wydarzeniach i spotkaniach przeznaczonych wyłącznie dla członków fanklubów np. przedsezonowe spotkanie z drużyną, grill z drużyną, coroczne podsumowanie sezonu, wcześniejszy dostęp do ważnych informacji z życia klubu m.in. o nowych zawodnikach poprzez powiadomienia sms lub mailowe, udział w głosowaniu na piłkarza roku oraz specjalny program lojalnościowy.

Najaktywniejsze fankluby będą mogły liczyć na nagrody takie jak możliwość obejrzenia spotkania w skyboxie w towarzystwie zawodników Cracovii, zaproszenia VIP, koszulki oraz piłki z podpisami drużyny, jak i specjalne prezenty przygotowane przez sponsorów.

Zaplanowano także „Dzień Pasiaka”. 13 czerwca nastąpi podsumowanie sezonu, które będzie wspólnym świętem.