Specjalista ds. Social Media

Praca hybrydowa

Polski Związek Przeciągania Liny koordynuje i zarządza sportem wyczynowym przeciąganie liny na terytorium Polski. W roku 2021 największy związek sportowy w Polsce. Jest członkiem Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Powołuje Kadrę Narodową i Reprezentację na mistrzostwa Europy i świata.

Miejsce pracy: Praca hybrydowa

Aktualnie poszukujemy pracownika do Działu Marketingu

Zadania:

– Obsługa mediów społecznościowych  (w tym kampanie płatne) / Prowadzenie działań w Social Mediach

– Tworzenie treści marketingowych (content social media, prospekty, prezentacje, teksty PR, komunikaty)

– Monitorowanie mediów

– Bardzo dobra, praktyczna znajomość Google Analytics i analiza zawartych w nim danych

– Mierzenie KPI i innych metryk wskazujących na efektywność realizowanych działań

– Rozwój serwisów i infrastruktury www

– Budowanie zaufania oraz zaangażowania Odbiorców SM

– Poszukiwanie sposobów na budowanie interakcji z odbiorcami

– Codzienna współpraca z partnerami biznesowymi

– Planowanie, koordynacja komunikacji online

– Zarządzanie treścią i działaniami na korporacyjnej stronie www i serwisach należących do związku

– Monitorowanie aktywności innych związków i instytucji sportowych, śledzenie trendów w komunikacji i działaniach online

– Wsparcie pracy Działu Marketingu

– Współpraca z pozostałymi działami firmy i Partnerami Biznesowymi

Wymagania:

– Doświadczenie na podobnym stanowisku (min 2 lata)

– Bardzo dobra znajomość prowadzenia kanałów Social Media (FB, TT, Twitter, LI, Insta)

– Umiejętność zbierania informacji oraz przygotowywania treści marketingowych

– Umiejętności analityczne i optymalizacji działań

– Kreatywne i pomysłowe podejście do realizowanych projektów

– Wysoko rozwinięte zdolności organizacyjne, analityczne i komunikacyjne

– Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2

– Samodzielność, dobra organizacja pracy własnej

– Dyspozycyjność, rzetelność i zaangażowanie w wykonywane działania

– Pozytywne podejście do pracy

– Znajomość narzędzi umożliwiających analizę zachowania użytkowników w witrynach internetowych, w szczególności Google Analytics

– Znajomość zagadnień z obszarów reklamy internetowej / content marketing / social media / e-mail marketingu

– Umiejętność pracy w zespole

– Znajomość pakietu MS Office

– Proaktywne podejście i chęć osiągania sukcesów

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę po okresie próbnym
  • Możliwość pracy hybrydowej
  • Pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole
  • System kafeteryjny
  • 50% zniżki do klubu sportowego
  • Współpracę z międzynarodowymi organizacjami sportowymi
  • Możliwość brania udziału w wyjazdach sportowych – krajowych i zagranicznych