Junior Project Manager ds. IT

Warszawa
Miejsce pracy: Warszawa

Polski Związek Golfa powstał 31 lipca 1993 roku w Warszawie. Związek zrzesza obecnie 72 kluby golfowe, do których należy ok. 6 200 golfistów, posiadających licencję sportową (kartę HCP).

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Kompleksowa obsługa projektów z zakresu IT
  • Administracja systemem informatycznym oraz serwisem internetowym PZG
  • Zbieranie wymagań od użytkowników systemu (analityka biznesowa)
  • Przygotowywanie opisów nowych funkcjonalności systemu
  • Testy funkcjonalne oprogramowania
  • Występowanie w roli account managera w relacjach z użytkownikami instytucjonalnymi
  • Współpraca z zewnętrzną firmą informatyczną w procesie wytwarzania oprogramowania
  • Przygotowywanie prezentacji materiałów, raportów, analiz z wybranych projektów

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Kompetencje miękkie
  • Autentyczne zainteresowanie sportem (znajomość golfa będzie dodatkowym atutem)
  • Dobra znajomość języka angielskiego (min. B2).
  • Znajomość aplikacji: WordPress, MS Office, Google Docs, ZOOM, Slack, JIRA, Adobe Acrobat Reader PRO.
  • Podstawowa znajomość metodyki Scrum/Agile
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Opieka medyczna
  • Możliwość nauki gry w golfa i łączenia pasji do sportu z rozwojem nowych technologi