Analityk sportowy / bukmacher

,Warszawa/zdalnie
Miejsce pracy: Warszawa/zdalnie

BETFAN to legalny polski bukmacher. Na rynku pojawiliśmy się w kwietniu 2019 i rozwijamy się w imponującym tempie. Obecnie poszukujemy kandydatów na Analityka Sportowego.

Nie jest to typowe ogłoszenie o pracę – nie dość, że do zakresu Twoich obowiązków należeć będzie oglądanie sportowych wydarzeń w trakcie pracy, to ponadto mile widziany jest… brak doświadczenia na tego typu stanowisku!

Obowiązki:

  • Monitorowanie rynku zakładów bukmacherskich (prematch i live),
  • Przygotowywanie oferty kursowej (wydarzenia sportowe, społeczne, polityczne, rozrywkowe),
  • Analiza i zarządzanie ryzykiem w obszarze przyjmowania zakładów,
  • Współpraca z przedstawicielami innych działów wewnątrz firmy,
  • Realizacja przyjętej strategii firmy oraz Działu Bukmacherskiego.

Oczekujemy:

  • Znajomości polskiego i międzynarodowego rynku bukmacherskiego,
  • Szerokiej wiedzy z obszaru sportu,
  • Gotowości do pracy w zmiennych godzinach oraz w weekendy i święta,
  • Zdolności analitycznego myślenia,
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • Załączenia krótkiego opisu zainteresowań sportowych.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę B2B lub umowę o pracę,
  • Pracę w nowoczesnym biurze w Warszawie lub zdalnie,
  • Realny wpływ na dalszy rozwój firmy,
  • Pracę w zespole pełnym pasjonatów sportu i zakładów bukmacherskich.

CV wraz z opisem zainteresowań (specjalizacji) sportowych oraz dotychczasowych związków z bukmacherką prosimy wysyłać na adres: [email protected]

Prosimy o dołączenie klauzuli:

“Na podstawie aktualnie obowiązujących przepisów dotyczących ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych (Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Betfan Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o., ul. Śmiała 26, 01-523 Warszawa, KRS: 0000727637 w celu realizacji procesu rekrutacyjnego”.