Project Manager ds. Marketingu & Eventów

Warszawa
Miejsce pracy: Warszawa

Polski Związek Golfa powstał 31 lipca 1993 roku w Warszawie. Związek zrzesza obecnie 72 kluby golfowe, do których należy ok. 6 200 golfistów, posiadających licencję sportową (kartę HCP).

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Kompleksowa obsługa projektów z zakresu marketingu i organizacji imprez
  • Pozyskiwanie i tworzenie bazy partnerów
  • Opracowywanie ofert sponsorskich i uczestnictwo w procesie sprzedaży
  • Obsługa sponsorów i partnerów PZG w zakresie wykonywanych umów
  • Realizacji kampanii marketingowych
  • Zarządzanie oficjalnymi profilami PZG w mediach społecznościowych
  • Przygotowywanie prezentacji materiałów, raportów, analiz z wybranych projektów

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Kompetencje miękkie
  • Doświadczenie w samodzielnej realizacji projektów
  • Autentyczne zainteresowanie sportem (znajomość golfa będzie dodatkowym atutem)
  • Dobra znajomość języka angielskiego (min. B2).
  • Dobra znajomość MS aplikacji Office, Google Docs, ZOOM, Slack
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych na turnieje i wydarzenia golfowe
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Opieka medyczna
  • Możliwość nauki gry w golfa