Patronat medialny SportMarketing.pl
SportMarketing.pl to jeden z najchętniej odwiedzanych serwisów dla profesjonalistów z branży marketingu sportowego. Nasi czytelnicy to nie tylko pracownicy klubów sportowych i agencji, ale przede wszystkim pasjonaci sportu.

Zapraszamy do współpracy organizatorów wydarzeń związanych z mediami, marketingiem, PR i reklamą w sporcie. Obejmiemy patronatem medialnym wydarzenia sportowe i konferencje - cykliczne, formalne i nieformalne skierowane do pracowników branży sportowej.

Oferujemy:
► umieszczenie informacji o wydarzeniu (zapowiedzi, relacje oraz podsumowanie)
► umieszczenie informacji o wydarzeniu w newsletterze w formie linku kierującego do publikacji w serwisie SportMarketing.pl
► umieszczenie logo objętej patronatem medialnym imprezy na stronie głównej serwisu w odpowiedniej zakładce (na czas określony)

Oczekujemy:
► umieszczenia logo SportMarketing.pl we wszystkich materiałach promujących wydarzenie
► umieszczenia informacji na stronie firmowej lub fanpage`u Facebook/Twitter o objęciu przez SportMarketing.pl patronatu medialnego nad wydarzeniem
► przekazania zaproszenia na imprezę objętą patronatem medialnym (min. dwie sztuki)
► możliwości ustawienia własnych materiałów promocyjnych bezpośrednio podczas wydarzenia

Szczegóły współpracy ustalamy z każdym partnerem indywidualnie.

Istnieje również możliwość otrzymania statusu sponsora relacji z wydarzeń, na które redaktorzy SportMarketing.pl są akredytowani.

Organizatorów wydarzeń zainteresowanych innymi formami współpracy z serwisem SportMarketing.pl zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą reklamową poprzez kontakt z redakcją.

Oferujemy również profil na naszej platformie blogowej.

Kontakt w sprawie nawiązania współpracy »


Dotychczasowe patronaty: 
powrót » do góry » drukuj wyślij link
 
 
 
© 2010-2020 SPORTMARKETING.PL. All rights reserved.