Aktualności
 
I liga według Warty
 
8. października 2011, 12:49
autor: Krzysztof Baranowski
 
Orange Sport rozpocznie transmisje meczów I ligi m.in. spotkaniem Warty Poznań. Jak klub zapatruje się na współpracę z tym kanałem sportowym?

- Umowa z Orange Sport z całą pewnością wpłynie na podwyższenie medialności I ligi. Na współpracę zapatrujemy się optymistycznie - mówi dla SportMarketing.pl Hubert Niedzielski, rzecznik prasowy wielkopolskiego klubu.

Pracownik poznańskiej Warty nie zgadza się jednak, że różnice między klubami T-Mobile Ekstraklasy, a pierwszoligowcami są tak wielkie, jak wskazują na to kwoty, które dostawać będą drużyny w obu ligach. - Ciężko podpisać się pod stwierdzeniem, że dysproporcje między Ekstraklasą, a I ligą znajdują swoje odzwierciedlenie we wpływach, które z umowy czerpać będą kluby z zaplecza najwyższej klasy rozgrywkowej w kraju, w stosunku do najlepszych szesnastu ekip w kraju. I liga dysponuje sporym potencjałem marketingowym i wypada tylko mieć nadzieję, że także za sprawą Orange Sport przekonają się o tym potencjalni sponsorzy - dodaje Niedzielski.

Mecz Warty Poznań z Kolejarzem Stróże transmitowany będzie na antenie Orange Sport w sobotę (8 października) od godziny 15:45.
 


Słowa kluczowe: orange | warta | poznan | transmisja | telewizja
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz
 
 
© 2010-2020 SPORTMARKETING.PL. All rights reserved.