Aktualności
 
Wisła tworzy nowy program biznesowy
 
16. lutego 2020, 09:54
źródło: Wisła Kraków
 
Wisła Kraków grająca w PKO Bank Polski Ekstraklasie powołała nową koncepcję programu partnerskiego.

Wisła Biznes tworzą wszyscy obecni sponsorzy, partnerzy i dotychczasowi członkowie Klubu Biznesu 1906.

Jak informuje klub, wiele wzorców przy „tworzeniu nowej koncepcji zaczerpnęliśmy z działalności Klubu Biznesu 1906, który powstał w 2017 roku i skupiał firmy zainteresowane formą współpracy zorientowaną głównie na pozyskiwanie nowych kontaktów, integrację biznesową oraz zwiększanie sprzedaży swoich produktów i usług.”

Nowością ma być jednak możliwość skuteczniejszej komunikacji i aktywnej integracji pomiędzy partnerami. To oznacza, że każdy członek jest posiadaczem jednego z pakietów, zależnego od zaangażowania w klub. Są to: Sponsor, Partner Elite, Partner, Gold i Pro.

Wartym podkreślenia jest fakt, że do nowego projektu mogą przynależeć także osoby fizyczne zaangażowane we współpracę z Wisłą (pakiet Pro).

Wisła Biznes to zarazem cykliczne spotkania zamknięte organizowane w formie konferencji. Planowane są imprezy integracyjne, czy spotkania w Strefie VIP przy okazji meczów „Białej Gwiazdy”. Członkom udostępniona będzie również dedykowana aplikacja, która pozwoli na bieżąco podążać za ważnymi informacjami oraz ułatwi komunikację z pozostałymi partnerami. 
 


 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz
 
 
© 2010-2020 SPORTMARKETING.PL. All rights reserved.