Aktualności
 
Cracovia stawia na eleganckie wnętrza
 
14. lutego 2020, 13:58
źródło: MKS Cracovia
 
MKS Cracovia występująca w PKO Bank Polski Ekstraklasie pozyskała nowego partnera.

Umowę zawarto z MAXFLIZ, siecią salonów meblowych i wnętrzarskich. W jej ramach partner wykonał już przebudowę strefy VIP GOLD na Stadionie Cracovii. Po zakończeniu trwającego sezonu analogiczne działania zostaną podjęte w obrębie strefy VIP SILVER.

Na obiekcie widoczne będą również reklamy firmy. Umowa podpisana do końca czerwca 2021 roku.

- Jesteśmy dumni, że MAXFLIZ został partnerem najstarszego klubu sportowego w Polsce. To dla nas ważne, bo Stadion Cracovii, który wpisał się już na stałe w panoramę miasta, wielokrotnie nagradzany był jako najlepszy obiekt architektoniczny w Krakowie - komentuje wiceprezes zarządu MAXFLIZ, Kazimierz Kaźnica.

- Jesteśmy dumni i cieszymy się z tego, że Cracovia postanowiła powierzyć swój wnętrzarski los w ręce naszych fachowców, a my możemy zapewnić kibicom komfortowe warunki - dodał.

- Cieszymy się z nawiązania współpracy z wiodącą marką w dziedzinie aranżacji wnętrz. Grono naszych partnerów biznesowych powiększyło się o firmę, która dba o najwyższą jakość. Od teraz będą mogli z niej korzystać również nasi kibice na stadionie przy ul. Józefa Kałuży - zakończył wiceprezes MKS Cracovia SSA, Jakub Tabisz.
 


Słowa kluczowe: cracovia | maxfliz | ekstraklasa | pilkanozna | partner | polska
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz
 
 
© 2010-2020 SPORTMARKETING.PL. All rights reserved.