Aktualności
 
Zmarzlik wspierany przez miasto
 
12. lutego 2020, 11:44
źródło: Zmarzlik.com
 
Bartosz Zmarzlik, gwiazda światowego żużla, indywidualny mistrz świata, może liczyć na wsparcie Gorzowa Wielkopolskiego.

Miasto dołączyło do grona sponsorów. Tu warto nadmienić, że od początku kariery sportowej Zmarzlik jest wierny barwom gorzowskiej Stali.

- Chciałem podziękować Bartkowi za to, że chciał z nami tę współpracę podjąć. Po tak wielkim sukcesie cały świat żużlowy i gorzowianie śledzą jego karierę. Oczywiście Bartek mógł wybrać również inne środki przekazu i promocji swojej osoby. Bardzo mu dziękuje za fajne podejście do naszego wspólnego tematu. Cieszę się, że jest tak związany z miastem i chętnie o nim mówi – powiedział Jacek Wójcicki, prezydent miasta Gorzowa Wielkopolskiego.

- Chciałem podziękować za to, że miasto w tym roku bardzo mi pomoże w osiąganiu jeszcze lepszych wyników na torze. Mam nadzieję, że tutaj wraz z Gorzowem będę sięgał kolejnych sukcesów i rozsławiał jakoś miasto swoją osobą. Oczywiście na ile będzie, to możliwe na arenie krajowej i międzynarodowej. Obiecuję, że ze swojej strony zrobię wszystko, aby było jak najlepiej – dodał Bartosz Zmarzlik.  
 


 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz
 
 
© 2010-2020 SPORTMARKETING.PL. All rights reserved.