Aktualności
 
Liga Siatkówki Kobiet z nowym partnerem
 
28. stycznia 2020, 13:07
źródło: Polska Liga Siatkówki
 
Polska Liga Siatkówki S.A. ostatnio pozyskiwała partnerów głównie dla Krispol 1. Ligi Siatkówki Mężczyzn. Tym razem wsparta została Liga Siatkówki Kobiet.
Umowę parafowano z Grupą AMAX, która została partnerem rozgrywek. Zawarte porozumienie o współpracy obowiązuje do końca roku 2020.

- W ostatnim czasie miałem przyjemność witania kilku partnerów w Krispol 1. Lidze. Liga Siatkówki Kobiet jest dla nas bardzo ważna, bo nie ulega kwestii, że zainteresowanie kibiców żeńską siatkówką jest na wysokim poziomie i robimy wszystko, by ten potencjał wydobyć. Z tym większą radością witam Grupę AMAX w gronie partnerów Ligi Siatkówki Kobiet – mówi Paweł Zagumny, prezes Polskiej Ligi Siatkówki S.A.

- Grupa Amax od lat angażuje się w projekty wspierające działalność sportową, kulturalną i edukacyjną. Współpraca z Ligą Siatkówki Kobiet jest dla nas szczególnym projektem. Naszym zaangażowaniem w sponsorowanie Ligi łamiemy stereotyp firmy wyłącznie związanej z żeglarstwem. Sport jest pasją – niezależnie od tego czy pływasz na jachcie, grasz w tenisa, czy w piłkę siatkową… Jeżeli robisz to z pasją i dążysz konsekwentnie do celu – jak nasze zawodniczki – zwycięstwo jest w zasięgu! Lubimy zwyciężać i wspieramy zwycięzców. Naszym zawodniczkom życzymy nieustających sukcesów! – dodaje Joanna Durkiewicz, dyrektor rozwoju Grupy Amax.

Grupa AMAX jest właścicielem dwóch portów jachtowych na Mazurach – Wioski Żeglarskiej w Mikołajki oraz Port & Chillout w Starych Sadach.  
 


Słowa kluczowe: lsk | pls | grupaamax | siatkowka | partner | polska
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz
 
 
© 2010-2020 SPORTMARKETING.PL. All rights reserved.