Aktualności
 
Kawa sygnowana nazwiskiem Lewandowskiego
 
16. stycznia 2020, 15:50
źródło: WirtualneMedia.pl / PAP
 
Robert Lewandowski nie zwalnia. Na rynku pojawił się kolejny produkt sygnowany nazwiskiem kapitana piłkarskiej reprezentacji Polski.

W sklepach sieci Kaufland w Polsce pojawiła się kawa RL9. Linia produktów zawiera espresso i crema oraz kawę rozpuszczalną. Jest sprzedana w wersjach opakowań 250 g i 1 kg. Są one w kolorystyce czarnej oraz białej. Za przygotowanie produktów odpowiada Coffee Promotion.

- Przygotowanie linii produktów zajęło dwa lata intensywnej pracy, począwszy od starannego doboru plantacji kawy, poprzez dopracowanie sensoryki blendów, aż po stworzenie wizualnej koncepcji opakowań. Przy produkcji kawy RL9 czuwali wyszkoleni pracownicy palarni, doświadczeni roasterzy, pasjonaci, zaangażowani smakosze, sensorycy i bariści, których wiedza pozwoliła wspólnie stworzyć interesującą linię kaw wysokiej jakości, o bogatych walorach smakowych - powiedział dla PAP Łukasz Pelczarski, prezes firmy Coffee Promotion.

Produkty, które od kilku tygodni są już sprzedawane w Niemczech są promowane rzecz jasna przez zawodnika FC Bayernu Monachium.

Warto dodać, że w zeszłym roku OSHEE Polska wyprodukowało dla marki RL9 napój funkcjonalny dla sportowców RL9pro.  
 


 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz
 
 
© 2010-2020 SPORTMARKETING.PL. All rights reserved.