Aktualności
 
Marszałek wspierany przez PKN Orlen
 
16. stycznia 2020, 14:23
źródło: PKN Orlen
 
Orlen Team wzmocnił kolejny utytułowany sportowiec – Bartłomiej Marszałek, pierwszy w historii Polak startujący w wodnej Formule 1.

PKN Orlen w sezonie 2020 i 2021 będzie wspierać go w walce o mistrzowski tytuł.

- Konsekwentnie budujemy pozycję marki Orlen w powiązaniu ze sportem na najwyższym poziomie. W ten sposób wzmacniamy jej globalne postrzeganie, co przekłada się też na wymierne korzyści finansowe. Nasze produkty petrochemiczne, asfalty, czy oleje są dostępne w ponad stu krajach, na sześciu kontynentach. W tym roku zamierzamy wzmacniać rozpoznawalność marki Orlen za granicą, zwłaszcza w kontekście stacji paliw należących do Grupy. Proces cobrandingu będziemy wspierać właśnie poprzez zaangażowanie w sport. Mam satysfakcję, że PKN Orlen będzie miał także swój udział w sukcesach polskiego motorowodniaka, tym bardziej, że zawody w tej dyscyplinie śledzi miliard kibiców na całym świecie – mówi Daniel Obajtek, prezes zarządu PKN Orlen.

W ramach pakietu sponsorskiego logotyp Orlen będzie głównym elementem malowania bolidu Polaka, który pływa w barwach zespołu Emirates Racing. Znajdzie się także na kaskach i odzieży teamu wspierającego zawodnika oraz na jego boksach i namiocie ekspozycyjnym rozstawianym podczas wyścigów. Komunikacja będzie prowadzona z wykorzystaniem logo Orlen, Verva i Orlen Team. Umowa przewiduje ponadto zaangażowanie Bartłomieja Marszałka w działania eventowe PKN Orlen.

- Jestem dumny, że mogłem dołączyć do Orlen Teamu, w barwach którego występują znakomici sportowcy. To dla mnie duże wyróżnienie, a także odpowiedzialność, by jak najlepiej reprezentować zespół na międzynarodowych zawodach. Jestem zdeterminowany, by przy wsparciu PKN Orlen rozwijać się i stworzyć sobie warunki do tego, aby realnie myśleć o sięgnięciu po tytuł mistrza świata – dodaje Bartłomiej Marszałek. 
 


Słowa kluczowe: marszalek | orlen | sponsor | polska | ambasador
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz
 
 
© 2010-2020 SPORTMARKETING.PL. All rights reserved.