Aktualności
 
Widzewska młodzież wsparta przez rynek
 
11. stycznia 2020, 15:10
źródło: Widzew Łódź
 
Widzew Łódź pozyskał ciekawego partnera dla klubowej akademii, której zespół niebawem zadebiutuje w Centralnej Lidze Juniorów do lat 15.

Umowę o współpracy podpisano z Łódzkim Rynkiem Hurtowym Zjazdowa S.A.

Jak informuje klub, „na mocy zawartego porozumienia wszystkie grupy młodzieżowe Widzewa po meczach, a piłkarze będący w systemie szkolnym Akademii również po treningach, posilić będą mogli się dostarczonymi z rynku owocami.”

Dodatkowym punktem kooperacji jest wsparcie edukacyjne w zakresie zdrowego odżywiania. Współpraca zakłada opracowywanie artykułów i publikacji poświęconych zdrowemu żywieniu, reżimowi i procedurom treningowym, czy odżywianiu w dniu meczu, w tym po wysiłku fizycznym.

- Odpowiednia dieta i przestrzeganie zasad prawidłowego odżywiania się są dzisiaj niemal równie ważne jak sam trening. Progresja obciążeń treningowych powoduje, że organizmy muszą być odpowiednio przygotowane do pracy, a właściwe żywienie bardzo w tym pomaga. Tym bardziej cieszymy się, że nasi piłkarze regularnie będą mieć dostęp do świeżych owoców - powiedział w rozmowie z oficjalną stroną klubową Maciej Szymański, dyrektor Akademii Widzewa. 
 


 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz
 
 
© 2010-2020 SPORTMARKETING.PL. All rights reserved.