Aktualności
 
VIVE z ideą networkingową
 
20. grudnia 2019, 16:56
źródło: VIVE Kielce
 
Kilka tygodni temu PGE VIVE Kielce informowało o ofensywie marketingowej, która ma pomóc w polepszeniu relacji ze sponsorami i partnerami.

Jednym z efektów jest powstanie projektu networkingowego #JoinBertus, skierowanego do przedsiębiorców z całej Polski.

Idea zakłada stworzenie społeczności ludzi przedsiębiorczych wokół drużyny PGE VIVE Kielce. Społeczność ta ma gromadzić osoby chętne do wymiany doświadczeń, wzajemnej motywacji, wspólnych projektów i działania na rzecz polskiego sportu.

- Mam ogromną wiarę w ludzi i uwielbiam ich łączyć we wspólnych przedsięwzięciach. Moje przekonanie poparte doświadczeniem biznesowym podpowiada, że nie ma rzeczy niemożliwych – mówi prezes KS VIVE Handball S.A., Bertus Servaas.

Członkostwo w projekcie #JoinBertus wiąże się z opłatą 500 zł miesięcznie. W pakiecie tym przedsiębiorca (ale także każda inna osoba chętna do wzięcia udziału w tej inicjatywie) otrzymuje szereg korzyści, m. in. promocję swojej działalności poprzez drużynę PGE VIVE Kielce, rabaty na usługi reklamowe, dostęp do specjalnych ofert zakupowych dla partnerów klubu oraz punkty, które według własnych preferencji można wymieniać na produkty i usługi, np. koszulki meczowe przedstawiciela PGNiG Superligi czy spotkania z zawodnikami.

Co więcej, członkostwo w projekcie #JoinBertus gwarantuje minimum dwa spotkania networkingowe w roku „z udziałem doświadczonych i znanych w świecie biznesu mówców, których celem będzie integracja członków, stworzenie żyznego gruntu pod zasiew nowych idei biznesowych i inspiracja do podejmowania innowacyjnych działań.”

- To było moje pierwsze zadanie, aby przekonać do współpracy ludzi, którzy są bardzo dobrzy w tym, co robią. Są z nami m.in. Jakub B. Bączek, Robert Krool, Wojciech Herra. To są super ludzie, którzy wiedzą jak organizować imprezy, są świetnymi mówcami. Chcemy także zorganizować kongres, który będzie trwał cały dzień. Każdy miałby różną tematykę wykładów – dodał prezes Servaas.

Do projektu zgłosiło się już ponad 60 przedsiębiorców.  
 


 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz
 
 
© 2010-2020 SPORTMARKETING.PL. All rights reserved.