Aktualności
 
Zmiany na szczycie w MKS Lublin
 
19. grudnia 2019, 16:53
źródło: MKS Lublin
 
Rada nadzorcza MKS Lublin SA podjęła decyzję o dokonaniu zmiany w składzie zarząd klubu, który występuje w PGNiG Superlidze Kobiet.
Mariusz Szmit w dniu 19 grudnia złożył rezygnację ze stanowiska prezesa zarządu. Od 20 stycznia 2020 roku obejmie Bogusław Trojan, natomiast członkiem zarządu będzie Waldemar Białowąs.

Jak dowiadujemy się z oświadczenia, celem nowego zarządu będzie "poprawa efektywności zarządzania klubem w tym w szczególności pozyskiwania pozabudżetowych źródeł finansowania działalności poprzez konsekwentną budowę marki sportowej oraz zacieśnianie współpracy ze sponsorami i partnerami."

Bogusław Trojan od lat związany jest z piłką ręczną, przez lata pełnił wiele funkcji w Związku Piłki Ręcznej w Polsce. W obecnej kadencji władz związku sprawuje funkcję I wiceprezesa zarządu Lubelskiego ZPR, a także komisarza rozgrywek w ZPRP.

Waldemar Białowąs jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, licencjonowanym menedżerem sportu, a także trenerem I kl. judo. Ukończył również podyplomowe studia „Organizacja i zarządzanie sportem”. W swojej pracy zawodowej zarządzał wieloma podmiotami publicznymi.
 
 


 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz
 
 
© 2010-2020 SPORTMARKETING.PL. All rights reserved.