Aktualności
 
Golf Channel Polska zwiększa zasięg
 
19. grudnia 2019, 16:44
źródło: informacja prasowa
 
Stacja telewizyjna Golf Channel Polska pojawi się 23 grudnia br. w ofercie platformy satelitarnej CANAL+. Kanał będzie dostępny dla abonentów pakietu Extra+ i wyższych.

Od 23 grudnia br. abonenci platformy satelitarnej CANAL+ otrzymają dostęp do sportowo-lifestylowej stacji Golf Channel Polska. Jest to 24-godzinny kanał telewizyjny, oferujący transmisje na żywo z największych turniejów golfowych świata, popularne programy rozrywkowe oraz wszechstronne informacje na temat tej olimpijskiej dyscypliny sportu.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni z podpisania umowy z Platformą CANAL+ oraz z umożliwienia abonentom CANAL+ dostępu do bogatej oferty programowej Golf Channel Polska jeszcze w tym roku. Wraz z naszymi partnerami z CANAL+ spełniamy tym samym świąteczne życzenia wielu fanów golfa w Polsce. Szeroka dostępność Golf Channel Polska na wszystkich wiodących platformach cyfrowych kraju – satelitarnych i kablowych – stała się właśnie faktem. Jest to kolejny przełom w popularyzacji tego wspaniałego sportu i doskonale wpisuje się w lawinowo rosnący trend zdrowego stylu życia w Polsce. Trudno jest wyobrazić sobie lepszy kontekst dla niniejszej informacji – Tiger Woods potwierdził swój wielki powrót zwycięstwami w Japonii i w Australii, a Adrian Meronk jako pierwszy Polak w historii wystartował w rozgrywkach prestiżowego European Tour. Abonentów platformy CANAL+ czekają wielkie golfowe emocje. – powiedział Marek Sowa, współzałożyciel i przewodniczący rady nadzorczej Golf Channel Polska.

- Golf od wielu lat nie jest już w naszym kraju egzotycznym hobby zarezerwowanym dla nielicznych, dlatego z wielką radością witamy Golf Channel Polska w naszej ofercie. Jesteśmy przekonani, że kanał dostarczy wielu emocji wszystkim fanom tej dyscypliny. – dodała Edyta Sadowska, prezes zarządu CANAL+ w Polsce.

- Powrót Tigera Woodsa i awans Adriana Meronka do European Tour to dwie wielkie historie, które zelektryzowały w Polsce nie tylko fanów golfa. Jesteśmy przekonani, że zainteresowanie Polaków tą wspaniałą dyscypliną sportu będzie teraz rosnąć jeszcze szybciej, zarówno dzięki sukcesom naszego rodaka, jak i dzięki istotnemu zwiększeniu dostępności Golf Channel Polska. – powiedziała Katarzyna Terej, współzałożycielka i prezes zarządu Golf Channel Polska.

To kolejna istotna umowa sfinalizowana przez Golf Channel Polska w ostatnim czasie – w listopadzie br. stacja poinformowała o podpisaniu wieloletniej umowy z PGA TOUR i Discovery na prawa do transmisji obydwu najważniejszych cyklów turniejów golfowych: PGA TOUR i European Tour, oraz zawodów World Golf Championships, Presidents Cup i Ryder Cup. Już w styczniu kibice golfa będą mieli możliwość podziwiania takich turniejów, jak Sentry Tournament of Champions na Hawajach, Abu Dhabi HSBC Golf Championship, The American Express w Kalifornii, Omega Dubai Desert Classic, czy słynny "najgłośniejszy turniej golfowy świata": Waste Management Phoenix Open w Arizonie. 
 


Słowa kluczowe: golfchannel | canalplus | golf | media | tv | polska
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz
 
 
© 2010-2020 SPORTMARKETING.PL. All rights reserved.