Aktualności
 
Kolejny klub z palarnią kawy. Tym razem siatkarski
 
17. grudnia 2019, 12:57
źródło: ZAKSA
 
Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, aktualny mistrz Polski w siatkówce mężczyzn, to kolejny polski klub współpracujący z palarnią kawy.

Kontrakt zawarto z Hard Beans Coffee Roasters z Opola. To marka, która działa nie tylko w Polsce, ale i na rynku europejskim.

- Dobra kawa, dobre widowisko, dobre miejsce, dobrzy ludzie te elementy się łączą. Dlatego nie mogło nas zabraknąć podczas meczów Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle w sezonie 2019/2020. Pasją do kawy chcemy zarażać innych. Budujemy relacje z ludźmi za pomocą smaku i dobrej atmosfery, a od grudnia podczas współpracy z mistrzami Polski - powiedział Artur Porada, prezes zarządu Hard Beans Coffee Roasters Sp. z o.o.

- Cieszymy się, że kolejny opolski produkt dołączył do naszej siatkarskiej rodziny, tym bardziej, że możemy się pochwalić iż jest to kawa wypalana w naszym regionie. Kawę z mocą, którą oferuje palarnia Hard Beans Coffee Roasters to bardzo dobry naturalnie pobudzający produkt przy tak intensywnym trybie życia, który prowadzimy - dodał prezes ZAKSA S.A, Sebastian Świderski.

Oczywiście nowy partner mistrzów Polski wraz z klubem przygotuje konkursy dla kibiców, które będą odbywać się w przerwach meczów, a nagrodami w nich będą naturalnie kawowe "Magic Boxy". 
 


 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz
 
 
© 2010-2020 SPORTMARKETING.PL. All rights reserved.