Aktualności
 
ŁKS z partnerem, który… buduje stadion
 
13. grudnia 2019, 17:04
źródło: ŁKS Łódź
 
Ciekawe porozumienie u beniaminka PKO Bank Polski Ekstraklasy. ŁKS Łódź zawarł umowę o współpracy z firmą Mirbud.

To generalny wykonawca rozbudowy Stadionu Miejskiego w Łodzi przy al. Unii 2, z którego korzysta klub.

Na mocy podpisanego kontraktu logotyp firmy pojawi się na obiekcie, w tym na bandach reklamowych podczas meczów domowych ŁKS.

- Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że tak prężnie działająca firma jak Mirbud znalazła się w grupie podmiotów, które zdecydowały się zostać partnerami naszego klubu. Z radością obserwujemy stały postęp prac przy rozbudowie i już nie możemy się doczekać, kiedy zagramy na ukończonym obiekcie. Liczymy, że z Mirbudem jako partnerem stale będzie rósł także poziom sportowy naszych drużyn. Mamy nadzieję, że podpisana właśnie umowa to dopiero początek wieloletniej i owocnej współpracy – powiedział Dariusz Lis, dyrektor ŁKS.

- Bardzo się cieszymy z zaproszenia do partnerstwa jednemu z najstarszych i najbardziej utytułowanych klubów piłkarskich w Polsce. Skupiamy się nie tylko na budowie nowego stadionu dla ŁKS, która jest dla nas priorytetem, ale również z uwagą śledzimy poczynania drużyny w Ekstraklasie. Drużyna zasługuje na tak nowoczesny obiekt, na którym, mamy nadzieję, będzie osiągać coraz lepsze wyniki. Życzymy drużynie co najmniej takich sukcesów, jakie osiągała w latach 50. i 90. – dodał Paweł Bruger, dyrektor ds. komunikacji korporacyjnej Mirbud SA. 
 


Słowa kluczowe: lkslodz | mirbud | ekstraklasa | pilkanozna | sponsor | polska
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz
 
 
© 2010-2020 SPORTMARKETING.PL. All rights reserved.