Aktualności
 
Nowy sponsor na strojach Śląska Wrocław
 
8. grudnia 2019, 10:44
źródło: Śląsk Wrocław
 
Grupa POS-BET, firma budowlana specjalizująca się w konstrukcjach betonowych, została nowym sponsorem Śląska Wrocław.

- Dołączenie do grona najbliższych partnerów biznesowych Śląska kolejnej firmy z regionu pokazuje, że dla przedsiębiorstw z Wrocławia i okolic stajemy się coraz wartościowszą platformą komunikacji marketingowej. W przypadku Grupy POS-BET ważne jest także to, że decyzję o podpisaniu umowy sponsorskiej poprzedziła nasza kilkumiesięczna współpraca, ale w o wiele mniejszej skali. Cieszę się, że przez ten czas nasz nowy sponsor dostrzegł wymierne korzyści, jakie niesie partnerstwo ze Śląskiem Wrocław i postanowił je zacieśnić - mówi prezes WKS-u, Piotr Waśniewski.

Na mocy porozumienia logotyp grupy pojawi się na tylnej części spodenek pierwszego zespołu Śląska. Firma reklamowana będzie także podczas meczów WKS-u na Stadionie Wrocław oraz za pośrednictwem materiałów promocyjnych klubu.

- Jestem dumny, że Grupa POS-BET została sponsorem takiego klubu jak Śląsk Wrocław. Jako firma z regionu od lat wspieramy inicjatywy sportowe ważne dla lokalnych społeczności. Sponsorowanie klubu z Ekstraklasy jest otwarciem nowego rozdziału w historii firmy. Wierzę, że współpraca ta nie tylko przyniesie wymierne korzyści Grupie POS-BET, ale także – nawiązując do naszej podstawowej działalności – stanie się fundamentem pod przyszłe sukcesy klubu - zaznacza Robert Wojtasik, prezes Grupy POS-BET.

Po raz pierwszy logotyp sponsora pojawi się na spodenkach Śląska podczas niedzielnego meczu z Legią Warszawa. Będzie to czwarty sponsor komercyjny - w tym trzeci z regionu - jaki w tym sezonie trafił na stroje pierwszej drużyny WKS-u. Umowę podpisano do końca sezonu 2019/20. 
 


 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz
 
 
© 2010-2020 SPORTMARKETING.PL. All rights reserved.