Aktualności
 
DC United blisko giganta hazardowego
 
2. grudnia 2019, 11:10
źródło: Washington Post
 
DC United, franczyza Major League Soccer, prowadzi rozmowy z Caesars Entertainment. Operator kasyn miałby otworzyć punkt bukmacherski na Audi Field.

Strony chcą, by działalność wystartowała wiosną przyszłego roku. To byłby pierwszy profesjonalny klub sportowy w Stanach Zjednoczonych, który zdecydował się na taki ruch.

Pomysł musi zostać zatwierdzony. A później czeka ich wyścig z Monumental Sports and Entertainment (MSE), które w porozumieniu z William Hill chce doprowadzić do otwarcia bukmachera w Capital One Arena. To obiekt, z którego korzystają Washington Wizards z NBA i Washington Capital z NHL.

- Jesteśmy absolutnie podekscytowani możliwością współpracy z Caesars. Byłaby to niesamowita okazja do nawiązania bliższego kontaktu z naszymi fanami - powiedział Andy Bush, dyrektor ds. biznesu DC United.

Aby uzyskać zielone światło dla bukmachera na Audi Field, DC United musiałby wystąpić o licencję z Waszyngtonu i zapłacić 125000 dolarów za zezwolenie.

Według mediów kooperacja DC United z Caesars może być jeszcze większa. Gigant hazardowy może promować się na rękawkach koszulek meczowych. To nowy program pilotażowy MLS, który wystartuje od sezonu 2020 i potrwa cztery lata.  
 


Słowa kluczowe: dcunited | caesars | mls | pilkanozna | bukmacher | usa | sponsor
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz
 
 
© 2010-2020 SPORTMARKETING.PL. All rights reserved.