Aktualności
 
PZPN kończy z Arłamowem. Czas na Opalenicę
 
1. grudnia 2019, 17:04
źródło: Łączy Nas Piłka
 
Przy okazji ostatnich dużych turniejów piłkarskich reprezentacja Polski korzystała ze współpracy z Hotelem Arłamów.

Obiekt w Bieszczadach był wykorzystywany przez Polski Związek Piłki Nożnej tak przed UEFA Euro 2016, jak i Mistrzostwami Świata FIFA 2018. Zyskały przy tym dużą popularność.

Przed najbliższym turniejem, czyli UEFA Euro 2020, dojdzie do zmiany. Kadrowiczów będzie gościć Hotel Remes Sport & Spa w Opalenicy. Dokładnego terminu pobytu w Wielkopolsce jeszcze nie ujawniono.

- Od początku chcieliśmy być w Polsce, blisko naszych kibiców – mówi - sekretarz generalny PZPN, Maciej Sawicki. W tym obiekcie w przeszłości trenowała choćby reprezentacja Portugalii przy okazji UEFA Euro 2012, ale i co roku przyjeżdża tam wiele klubów z Polski i świata.

Ośrodek posiada 8 pełnowymiarowych boisk o trawiastej nawierzchni, niedaleko jest też stadion ze sztucznym oświetleniem, który również może zostać udostępniony „biało-czerwonym”. Ich bazą pobytową będzie kompleks hotelowy, na który składają 83 komfortowe pokoje typu Standard, 11 przestronnych pokoi typu Superior, 4 apartamenty i 10 luksusowych domków. Wśród dodatkowych udogodnień warto wymienić strefę Spa & Wellness z siłownią, basenem, saunami oraz wannami z hydromasażem. Atrakcją na wolny czas naszych zawodników może być m.in. 6-dołkowe pole golfowe typu „pitch and putt”, wraz ze specjalną strzelnicą na 18 stanowisk. Centrum konferencyjne może zostać przekształcone w dedykowaną strefę dla mediów.  
 


 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz
 
 
© 2010-2019 SPORTMARKETING.PL. All rights reserved.