Aktualności
 
Wisła Kraków z nowym sponsorem na koszulkach
 
27. listopada 2019, 17:26
źródło: Wisła Kraków
 
Już od kilku dni mówiło się, że do Wisły Kraków dołączy nowy sponsor. W środę nastąpiła oficjalna prezentacja firmy, która wsparła klub.

Umowę zawarto z Nowak-Mosty, która wspiera klub już od początku sezonu ligowego 2019/20. Jednak teraz zyskała status sponsora.

Na mocy podpisanego porozumienia logo przedsiębiorstwa będzie prezentowane na rękawkach koszulek meczowych „Białej Gwiazdy”.

- Decyzja o rozszerzeniu współpracy z tak istotnym dla nas podmiotem jest dla nas bardzo dobrą wiadomością, ponieważ dobitnie pokazuje to, że Wisła Kraków nadal jest marką godną zaufania. Cieszymy się, że nasz sponsor, wykazujący duży profesjonalizm oraz zaangażowanie w działania na rzecz klubu, będzie z nami współpracować ramię w ramię, aby pomóc w jego odbudowie - skomentował zacieśnienie współpracy Piotr Obidziński pełniący obowiązki prezesa Wisły Kraków.

- Wisła Kraków jest marką godną zaufania i dlatego zarząd spółki Nowak-Mosty podjął decyzję o rozszerzeniu współpracy sponsorskiej mimo trudnej sytuacji sportowej drużyny. W ten sposób przekazujemy sygnał do innych potencjalnych sponsorów, że warto w takim momencie wspierać „Białą Gwiazdę|. Wierzymy, że nasze zaangażowanie przyczyni się do zapełnienia stadionu przy ulicy Reymonta przez wiernych kibiców. Oczywiście, liczymy również na owocną współpracę, a co za tym idzie na wzmocnienie marki Nowak-Mosty na rynku budowlanym oraz ukazanie firmy jako solidny i stabilny sponsor - powiedział w imieniu nowego sponsora prezes zarządu spółki, Władysław Nowak. 
 


 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz
 
 
© 2010-2020 SPORTMARKETING.PL. All rights reserved.