Aktualności
 
Wisła Kraków stawia na esport
 
17. października 2019, 12:43
źródło: Wisła Kraków
 
Wisła Kraków występująca w PKO Bank Polski Ekstraklasie połączyła siły z firmą All in! Games i stworzyła sekcję esportową.

- Powołanie sekcji esportowej, a także pozyskanie dla niej tytularnego sponsora, jest naturalnym krokiem rozwojowym Wisły Kraków na drodze do odbudowy klubu. Myśląc o przyszłości otwieramy się na nowe, perspektywiczne kierunki, poszerzając obszary dotychczasowego działania. Myśląc o teraźniejszości, zyskujemy nowy podmiot finansujący także klub jako całość. Warto zaznaczyć, że wzrastają również możliwości pozyskania kolejnych sponsorów oraz zawierania relacji biznesowych w innowacyjnych branżach, które coraz częściej widać w globalnym futbolu. Cieszymy się, że białą gwiazdę na piersi nosić będą młodzi zawodnicy, współtworząc tym samym potęgę Wisły w obu światach: wirtualnym i realnym. Jesteśmy pewni, że współpraca ta przyniesie wszystkim stronom korzyści - powiedział Piotr Obidziński, który w Wiśle Kraków SA pełni obowiązki prezesa.

Zawodnicy sekcji esportowej występować będą pod nazwą Wisła All in! Games Kraków. Sponsorem tytularnym jest wspomniana krakowska firma All in! Games, która jest też partnerem biznesowym klubu. Drużyna będzie rywalizować w grać EA Sports FIFA 20 oraz Counter-Strike: Global Offensive. 
 


 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz
 
 
© 2010-2020 SPORTMARKETING.PL. All rights reserved.