Aktualności
 
#VolleyWrocław na dłużej z partnerem
 
15. października 2019, 09:44
źródło: #VolleyWrocław
 
Wystartowała Liga Siatkówki Kobiet, ale kluby nadal są aktywne biznesowo. #VolleyWrocław właśnie przedłużyło jedną z umów.
Mowa o kontrakcie z wydawnictwem Migra, które ajmuje się wydawaniem podręczników do przedmiotów informatycznych oraz tworzeniem oprogramowania.

Współpraca pomiędzy Migrą a klubem #VolleyWrocław uznana została, w oczach właścicieli i zarządu wydawnictwa, za bardzo dobrą i przedłużona o kolejny sezon. Podobnie jak rok temu - oparta będzie w głównej mierze na działaniach Ligi Szkół, której patronować będzie wydawnictwo. Nazwa firmy znajdzie się m.in. w nazwie projektu – Migra Liga Szkół. Migra jest także fundatorem nagrody głównej w projekcie, którym jest sprzęt sportowy dla zwycięskiej szkoły.

- Niezmiernie cieszymy się, że możemy przedłużyć współpracę z tak cennym partnerem, jakim jest wydawnictwo Migra. Dzięki zaangażowaniu przedstawicieli firmy Migra – będziemy mogli wzbogacać naszą ofertę dla szkół, a przede wszystkim stawiać kolejne kroki w budowaniu naszego klubu – powiedział Jacek Grabowski, prezes zarządu Volleyball Wrocław S.A.

MiGra Liga Szkół to projekt grywalizacji między szkołami z Wrocławia i całego Dolnego Śląska. W głównej mierze polegać będzie na konkursie frekwencji w hali meczowej, ale oprócz tego będą oceniane także inne elementy dopingu siatkarek. W zamian za to zawodniczki odwiedzą uczniów w ich szkołach, a na zwycięskie ekipy czekają sportowe nagrody.
 

 


Słowa kluczowe: volleywroclaw | migra | lsk | siatkowka | sponsor | polska
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz
 
 
© 2010-2020 SPORTMARKETING.PL. All rights reserved.