Aktualności
 
Zapraszamy na PR Talks Łódź
 
14. października 2019, 11:39
 
Czwarte spotkanie dla PR-owców i marketingowców z cyklu PR Talks Łódź (dawniej „Wakacje z PR”) odbędzie się 15.10 (wtorek) o godz. 16.00.

Tematem spotkania, którego jesteśmy patronem medialnym, będzie „Employer Branding: dobre praktyki w budowaniu wiarygodnej marki pracodawcy.”

Employer Branding to budowanie wizerunku pracodawcy. Mimo, że idea pozytywnego kreowania wizerunku pracodawcy nie jest niczym nowym, to samo pojęcie employer branding wprowadzono dopiero w 2001 roku przez firmę McKinsey. To wydarzenie wyznaczyło nowe spojrzenie w tworzeniu przez firmy strategii, które miały przyciągać młodych ekspertów. Rynek pracy się zmienia. Walka o świetnych pracowników i zatrzymanie już obecnie pracujących w danej firmie jest stałym wyzwaniem. Jednak różne organizacja podejmują szereg działań, tworzą nowe kierunki, aby być konkurencyjnym na rynku pracy i przekonywać pracowników, że warto u nich pracować i rozwijać swoje kompetencje.

PRELEGENCI:

Izabela Pawlak – HR Specialist w Bluerank
Psycholog, trener, doradca HR. W zespole Bluerank pełni rolę HR Specialist wspierając pracowników w codziennych wyzwaniach, począwszy od rekrutacji, szkoleń, skończywszy na dedykowanych projektach rozwojowych. Certyfikowany Trener FRIS oraz Ostendi Management System.

Marta Markowska - marketing manager w Bluerank
Specjalizuje się w komunikacji korporacyjnej, media relations, social media i budowaniu wizerunku pracodawcy. Przed pracą w Bluerank była odpowiedzialna za marketing i PR Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej. Pracowała też w mediach. Absolwentka socjologii UŁ, ukończyła również studia podyplomowe na kierunku zarządzanie marketingowe Akademii im. Leona Koźmińskiego.

TERMIN:
wtorek, 15 października, godz. 16.00 – 18.00
Centrum Kreatywności Fabryka, ul. Tymienieckiego 22G, Łódź, aleja parkowa Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej

PR Talks Łódź wymyśliły dla Was: Agnieszka Burzyńska - Trener Public Relations i Sztyblety PR Wiktoria Czarnecka.
Całość wspiera Centrum Kreatywności Fabryka.
 


Słowa kluczowe: prtalks | employerbranding
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz
 
 
© 2010-2019 SPORTMARKETING.PL. All rights reserved.