Aktualności
 
PGE Skra z nowym wsparciem
 
11. października 2019, 10:17
źródło: Skra Bełchatów
 
Grono firm, które w przyszłym sezonie będzie wspierało PGE Skrę Bełchatów znów się powiększyło.

Tym razem sponsorem bełchatowskiego klubu została firma AGRO LIEDMANN. Tomasz Liedmann, prezes zarządu firmy AGRO LIEDMANN, otrzymał kilka tygodni temu specjalny “kontrakt kibica” PGE Skry. Podpisując go, zadeklarował się wspierać klub występujący w siatkarskiej PlusLidze we wszystkich meczach. Liedmann zrobił jednak krok więcej i zdecydował o oficjalnym wsparciu klubu jako sponsor.

- Bardzo się cieszę, że podpisaliśmy umowę i chciałbym podziękować PGE Skrze za zaproszenie, bo rozpoczęcie naszej współpracy to efekt pracy klubu ze mną przez cały miniony sezon. Fajnie to się zaczęło, bo zostałem zaproszony na trybuny hali Energia, żeby zobaczyć, jak to wygląda na żywo, również z punktu widzenia marketingowego. Chcieliśmy zobaczyć czy to się wpisze w nasze potrzeby. To był naprawdę kawał dobrej roboty PGE Skry, czego skutkiem jest właśnie podpisanie umowy. Dla nas jako producenta nawozów marketing sportowy będzie nową formą promocji. Postanowiliśmy postawić na tak uznaną markę, jaką jest PGE Skra Bełchatów i mam nadzieję, że wspólny pomysł promowania się naszych marek przyniesie zamierzony efekt marketingowy i sprzedażowy naszej firmy. Liczę też na to, że nasz wkład pomoże osiągnąć bardzo dobre wyniki i dołączenie naszej firmy do grona sponsorów PGE Skry spowoduje, że mistrzostwo Polski wróci do Bełchatowa - powiedział Tomasz Liedmann.

- To dla nas duża sprawa, bo wiemy, jak bardzo trudno jest teraz na rynku sponsorskim. Po kluczowej dla nas sprawie, czyli przedłużeniu umowy z Polską Grupą Energetyczną o trzy lata, miło mi powitać w gronie sponsorów również firmę AGRO LIEDMANN. Przez ostatni rok pan Tomasz poznawał nasz klub od środka i cieszę się, że dziś mamy do zakomunikowania tak ważną informację, że pomyślnie sfinalizowaliśmy negocjacje - dodał Konrad Piechocki, prezes PGE Skry.

Szczegółów współpracy między stronami nie ujawniono. 
 


 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz
 
 
© 2010-2019 SPORTMARKETING.PL. All rights reserved.