Aktualności
 
Ciekawy pomysł PGE Skry
 
9. października 2019, 18:03
źródło: Skra Bełchatów
 
PGE Skra Bełchatów występujaca w siatkarskiej PlusLidze zapewni kibicom na meczach wyjazdowych swoje gadżety.

Wszystko za sprawą specjalnego mobilnego sklepu, co jest pierwszą taką inicjatywą w Polsce w siatkówce.

- To kolejny innowacyjny projekt, który PGE Skra wprowadza jako pierwszy klub siatkarski w Polsce. Chcemy doceniać kibiców nie tylko w Bełchatowie, gdzie mamy dwa stacjonarne punkty sprzedaży gadżetów, ale również w innych miastach Polski. Liczę na to, że nasz mobilny sklep spotka się z zainteresowaniem kibiców, a żółto-czarne gadżety zakupione przed wyjazdowymi meczami pomogą stworzyć tak gorącą atmosferę, że siatkarze PGE Skry poczują się jak u siebie - mówi Konrad Piechocki, prezes klubu.

Stworzenie mobilnego sklepu PGE Skry nie byłoby możliwe, gdyby nie firmy Transport-Frysiak oraz Hako, które nie tylko mocno zaangażowały się w projekt, ale... przedłużyły też współpracę z klubem.

- Nasza współpraca rozpoczęła się w ubiegłym sezonie. Nie ukrywam, że to dla nas wielki zaszczyt, bo dla firmy to mocny zabieg wizerunkowy, a ja sam od lat jestem kibicem PGE Skry i cieszę się, że mogę ją wspierać. Jestem obecny w hali Energia na każdym meczu i mocno przeżywam każde spotkanie. Jesteśmy zadowoleni ze wspólnych działań i wierzymy, że kolejny sezon przyniesie nam wszystkim wiele ciekawych projektów - mówi Krzysztof Błaszczyk, właściciel firmy Hako.

Wszystko wskazuje na to, że po raz pierwszy z mobilnego sklepu PGE Skry kibice będą mogli skorzystać już w najbliższy weekend podczas turnieju Gigantów Siatkówki w Kępnie. Z kolei na jego plusligową inaugurację trzeba będzie poczekać do 27 października, kiedy to bełchatowianie zagrają na wyjeździe z Treflem Gdańsk.  
 


 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz
 
 
© 2010-2020 SPORTMARKETING.PL. All rights reserved.