Aktualności
 
Lewandowski ambasadorem mistrzostw Europy
 
4. października 2019, 16:13
źródło: informacja prasowa
 
Pozostał niespełna rok do Mistrzostw Europy Amp Futbol w Krakowie. Zatem nasilają się działania promocyjne z nimi związane.
Ambasadorem wydarzenia będzie Robert Lewandowski. Ciekawostką jest, że nowy spot z udziałem kapitanów obu reprezentacji promują między innymi UEFA i PZPN.

- Cieszę się, że mogę wspierać tak fajną, ważną inicjatywę, jak ampfutbol. Naszą reprezentację śledziłem podczas mistrzostw w Meksyku i ostatnio, na żywo, podczas Amp Futbol Cup. Jestem pod dużym wrażeniem ich gry i charakteru. To prawdziwi twardziele, którzy zapewniają nam mnóstwo pozytywnych emocji. Zapraszam wszystkich do Krakowa na mecze mistrzostw Europy. To będzie świetna impreza! – mówi Lewandowski.

Warto pamiętać, że Lewandowski od dwóch lat jest sponsorem reprezentacji Amp Futbol, a teraz poprzez promocję krakowskiego Euro wesprze również rozwój dyscypliny w Europie.

- Wsparcie Roberta to dla naszej drużyny wielki zaszczyt. Obaj szykujemy się do Euro 2020 i wiem, że obaj z naszymi reprezentacjami chcemy powalczyć w tych imprezach o najwyższe cele. – mówi Przemysław Świercz, kapitan biało-czerwonych. - Finał poprzednich ampfutbolowych mistrzostw Europy oglądało na żywo 41 000 kibiców i przy wsparciu Roberta mamy nadzieję na podobne zainteresowanie turniejem w Polsce. Cieszę się, że oprócz Lewego wspiera nas również UEFA. To pokazuje że ampfutbol to poważna dyscyplina i że czeka nas świetna impreza.

UEFA, która jest jednym z Partnerów europejskiej federacji ampfutbolu EAFF i mistrzostw Europy w Krakowie, od kilku lat bardzo aktywnie uczestniczy w promocji tej odmiany piłki nożnej organizując pokazowe mecze z udziałem ampfutbolistów i gwiazd zwykłej piłki przy okazji finałów Ligi Mistrzów, czy właśnie włączając się w kampanie promocyjne, zwłaszcza te wpisujące się w ideę #EqualGame.

Mistrzostwa Europy odbędą się w dniach 13-20 września 2020 w Krakowie i weźmie w nich udział 16 reprezentacji. Będzie to pierwsza, tak duża ampfutbolowa impreza w Polsce. Mecz otwarcia z udziałem biało-czerwonych odbędzie się już 13 września na stadionie Cracovii. Losowanie grup zaplanowano na luty przyszłego roku. 


 


 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz
 
 
© 2010-2020 SPORTMARKETING.PL. All rights reserved.