Aktualności
 
GLS Poland także w żużlu klubowym
 
27. września 2019, 14:29
źródło: informacja prasowa
 
GLS Poland już od trzech lat wspiera polski żużel, m.in. jest sponsorem generalnym reprezentacji narodowej i partnerem polskich turniejów Speedway Grand Prix.

Teraz firma kurierska, po raz pierwszy, angażuje się w bezpośrednią współpracę z jednym z klubów.

Przed tegorocznym turniejem z cyklu Speedway Grand Prix we Wrocławiu, czyli jednym z najważniejszych wydarzeń w świecie „czarnego sportu”, GLS rozpoczął współpracę z klubem żużlowym Betard Sparta Wrocław. Firma będzie obsługiwała dostawy z klubowego sklepu internetowego.

- W ramach współpracy z naszymi partnerami dostarczamy już przesyłki dla Ekstraligi oraz Polskiego Związku Motorowego. Teraz angażujemy się także na poziomie klubowym, niezwykle ważnym dla fanów żużla w kraju. Zaczynamy we Wrocławiu, ponieważ Sparta to klub z wielkimi tradycjami i ambicjami, występujący na pięknym i nowoczesnym stadionie, na który w tym roku wróciło SGP, a my dostarczyliśmy trofeum dla zwycięzcy – mówi Małgorzata Markowska, marketing manager w GLS Poland.

WTS Sparta nawiązała tego rodzaju bezpośrednią współpracę z firmą kurierską jako pierwszy klub w żużlowej lidze. - Cieszymy się, że naszym partnerem została renomowana, międzynarodowa firma. GLS gwarantuje najwyższą jakość usług kurierskich, z czego skorzystają zarówno kibice, jak i nasi zawodnicy – dodaje Michał Wojtas, manager ds. marketingu WTS Sparta.

W ramach współpracy GLS Poland będzie też widoczne w trakcie meczów ligowych Sparty na Stadionie Olimpijskim. Dodajmy, że firma kurierska jest już obecna w ramach transmisji telewizyjnych z meczów PGE Ekstraligi, czyli najsilniejszej pod względem sportowym i cieszącej się największą widownią ligi żużlowej na świecie.
 


Słowa kluczowe: wtssparta | gls | ekstraliga | zuzel | sponsor | polska
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz
 
 
© 2010-2020 SPORTMARKETING.PL. All rights reserved.